Kuferki

Filtr»

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Kuferki torebki damskie

Kuferki to jedne z najstarszych i najbardziej klasycznych modeli damskich torebek. Pierwsze eleganckie kuferki powstały dzięki domom mody Hermes, Louis Vitton i Dior, i od razu pokochały je gwiazdy. Do dziś do jeden z najbardziej powszechnych i uniwersalnych modeli. Kuferki odznaczają się dużą elegancją, ale i praktycznością, bo co prawda ich forma jest sztywna i dość zachowawcza, ale obecnie mamy dostęp do kuferków w tak wielu kolorach, fakturach i zdobieniach, że każda kobieta znajdzie damski kuferek idealny dla siebie.

Modne i eleganckie kuferki damskie

Kuferki są cały czas bardzo modne, ich klasyczny krój, przypominający kształt trapezu, jest już po prostu kultowy. Ta modowa klasyka nigdy nie straci na uroku i wygodzie noszenia. Warto więc mieć w swojej garderobie kilka sztuk kuferków w stonowanych kolorach oraz przynajmniej jeden bardziej szalony, w odznaczającym się kolorze, lub o oryginalnej fakturze.

Kuferki damskie do biura i na miasto

Dzięki sztywnym ściankom i odpowiedniemu kształtowi damskie kuferki zachowują formę, nie odkształcają się, zachowując dzięki temu swój formalny charakter. Dzięki tym cechom są najlepszym wyborem jako torebka do pracy. Pasują zarówno do spodni o różnych fasonach, sukienek i spódnic. Kuferki damskie idealnie wpisują się o biurowy dress code, ale kochają je również kobiety, które na co dzień nie muszą trzymać się sztywnych ram dotyczących ubioru. Dzięki swojej wszechstronności kuferki pasują po prostu do większości naszych wyjściowych stylizacji, a przy okazji zapewniają subtelne wykończenie naszego outfit.

Poręczna damska torebka kuferek

Cechą charakterystyczną kuferków jest mała rączką, dzięki czemu kuferek nosimy w dłoni, co nadaje naszej sylwetce lekkości i nie przytłacza naszego stroju. Kuferki damskie tworzone są obecnie w bardzo różnorodnych wielkościach, dzięki czemu znajdziemy mały, uroczy model kuferka pasujący do małej czarnej, jak i większy, pojemny, mieszczący teczkę z dokumentami. Nowoczesne modele wyposażone są często w dodatkowy dłuższy pasek, którego użycie zapewni nam nieco luźniejszy look, dużo bliższy modzie streetware.